bře, 23 2024

Úvod

Vítáme vás na stránkách Krásná Péče, váš online průvodce světem kosmetiky a zdravé pokožky. Věříme, že ochrana vašich osobních údajů je zásadní a zavazujeme se chránit vaše soukromí při používání našich služeb. Tento dokument popisuje, jaké typy údajů sbíráme, jak s nimi nakládáme, jak je chráníme a jaká jsou vaše práva.

Osobní údaje jsou jakékoliv informace, které nás informují o vaší totožnosti nebo které můžeme s vaší totožností bezprostředně nebo nepřímo spojit. Tento dokument je v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a dalšími relevantními zákony České republiky.

Sběr a využití osobních údajů

Když navštívíte naše webové stránky, můžeme sbírat určité informace, jako jsou vaše IP adresa, typ prohlížeče, čas vaší návštěvy a stránky, které jste navštívili. Tyto informace používáme k vylepšení kvality našich služeb a k poskytování lepšího uživatelského zážitku.

Kromě automaticky sbíraných údajů můžeme také zpracovávat informace, které nám poskytnete dobrovolně, například když se zaregistrujete k odběru našeho newsletteru, když vytvoříte uživatelský účet nebo když nás kontak.tujete s dotazem. Tyto údaje mohou zahrnovat vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a další informace potřebné k poskytnutí našich služeb.

Veškeré osobní údaje, které od vás sbíráme, používáme výhradně k účelům, pro které byly shromážděny, a to v souladu s platnými zákony a nařízeními. Nikdy neposíláme vaše osobní údaje třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu.

Bezpečnost vašich údajů

Chráníme vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením pomocí přiměřených technických a organizačních opatření. Jedná se například o šifrování dat, bezpečné servery a omezený přístup k informacím. Avšak žádný přenos dat přes internet nebo jakýkoliv jiný veřejný síť nemůže být zaručeně 100% bezpečný, a proto nemůžeme zcela garantovat bezpečnost vašich dat při jejich přenosu na naše stránky.

Nepřetržitě pracujeme na zlepšení našich bezpečnostních opatření a pravidelně aktualizujeme naše praktiky v oblasti ochrany osobních údajů, abychom zajistili nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti.

Práva subjektu údajů

Máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, které držíme, a máte právo požadovat jejich opravu nebo smazání. Můžete také omezit nebo námitat proti zpracování vašich údajů. V případě, že si přejete uplatnit tato práva nebo máte jakékoliv dotazy týkající se zpracování vašich osobních údajů, kontaktujte nás na e-mailovou adresu [email protected].

Jsme zavázáni řešit veškeré vaše dotazy a obavy ohledně ochrany osobních údajů a snažíme se odpovědět na všechny dotazy v co nejkratší možné době.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy týkající se naší politiky ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat. Majitelka webu: Veronika Šťastná, e-mail: [email protected], Poštovní adresa: Masarykova 377/2, 602 00 Brno-střed, Česká republika.