bře, 23 2024

Zásady ochrany osobních údajů

Krásná Péče se zavazuje chránit soukromí našich zákazníků a uživatelů. Naše zásady ochrany osobních údajů poskytují jasný a transparentní přehled o tom, jaké informace sbíráme, jak s nimi nakládáme, jak jsou chráněny a jaké máte možnosti v souvislosti s vašimi údaji. Sběr a použití osobních údajů je v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů, včetně Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Při poskytování našich služeb můžeme shromažďovat informace, jako jsou jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo a informace o vašem prohlížení na našem webu. Tyto informace používáme pro zlepšení našich služeb, pro komunikaci s vámi o našich produktech a službách a pro osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Zabezpečení a ochrana údajů

Veškeré osobní údaje shromážděné na našem webu jsou zabezpečeny pomocí moderních technologií a postupů, které zajišťují jejich ochranu před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. Pro zajištění maximální ochrany vašich údajů pravidelně aktualizujeme naše bezpečnostní protokoly a praktiky. Jsme si vědomi významu vašich osobních údajů a zavazujeme se je ochraňovat s nejvyšší možnou mírou důslednosti a péče.

Práva uživatelů

Jakožto subjekt údajů máte řadu práv v souvislosti s ochranou vašich osobních údajů. Máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, stejně jako právo na omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění jakéhokoli z vašich práv nebo pokud máte dotazy týkající se zpracování vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected]. Veškeré požadavky budou zpracovány s náležitou péčí a v co nejkratším termínu.

Kontaktní informace:

  • Veronika Šťastná
  • Adresa: Masarykova 377/2, 602 00 Brno-střed, Česká republika
  • E-mail: [email protected]